Vodafone

Dříve se tomu říkalo Oskar, pamatujete? Já ano! Dnes se tento poskytoval mobilních služeb přejmenoval na Vodafone a působí téměř po celém světě. Mnoha uživatelům tady v České republice se líbí, že při zřizování tarifů nemusí sepisovat žádné smlouvy, poskytuje je totiž úplně bez jakýchkoliv závazků. Vodafone se stal v roce 1999 prvním operátorem v České republice, samozřejmě pod již zmíněným jménem Oskar! Na komerčním poli je aktivní o rok později, konkrétně 1. března 2000. Po celé České republice stojí celkem 128 prodejen, kde jsou vám k dispozici zaměstnanci, kteří vám se vším rádi pomohou a poradí, ať už s výběrem správného tarifu, nebo nového mobilního telefonu. Musím říct, že mám pracovníky Vodafonu jen dobré zkušenosti, jsou vždy trpěliví a milí. A že jsou lidé spokojení dokazuje i počet zákazníků, který přesahuje počet 3,3 milionů! To je na tu naši malou zemičku pěkné číslo, co říkáte? Vodafone získává často různá ocenění, za zmínku stojí podle mě následující:

1) V prosinci roku 2014 bylo naměřeno, že nabízí nejrychlejší mobilní internet v České republice.

2) Na to celkem logicky navazuje i fakt, že ho využívá nejvíce lidí.

3) Vodafone vyhrává soutěž o nápad roku se svojí aplikací pro zrakově postižené uživatele, která se jmenuje BlindShell.

4) V roce 2012 se stávají prvním poskytovatelem mobilních služeb, který neúčtuje zákazníkům hovory za každou započatou minutu, ale za reálný provolaný čas, tj. po sekundách. Zde musím zmínit, že to oceňuji i já, kolikrát jsem se zlobil, že jsem za hovor zaplatil víc kvůli dvěma sekundám.

5) Vodafonu nejde upřít ani další prvenství – vydávají skvělý časopis, který si vždycky rád přečtu. Vychází jak online, tak v tištěné podobě a kromě zajímavých informací se i hodně pobavím. Rozhodně doporučuji, seženete ho téměř v každé trafice, nudit se nebudete!

(Visited 116 times, 1 visits today)